ilan vermek ücretsizdir ve istediğiniz kadar reklam yayınlayabilirsiniz. ilanlarınız başarıyla sonuçlanırsa, satılan fiyattan bir hizmet ücreti alınır. Başarısız ilandan hizmet ücreti alınmaz.

Hizmet ücreti, satış fiyatının yüzde 7’dir. 

Ürün satış işlemi başarı ile tamamlandığında hizmet ücreti kesilerek geriye kalan tutar, web sitesi aktarımı tamamlandıktan sonra, satışı yapan üyemizin hesabına aktarılır.

Üye girişi yaptıktan sonra açılan sayfada ilanınıza en uygun bölümleri doldurunuz.

Yayına hazır hale gelen ilanlar kontrol edilmek üzere ilan editörlerimize gelecek ve uygun ilanlarınız en geç 24 saat içinde yayına alınacaktır.

“Özel kategori” seçeneğini ile herkese açık olan tüm açıklamaları gizleyebilirsiniz. “Özel kategoriyi” yalnızca üyeler görebilir. “özel kategori” arama motorlarında da listelenmez. Lütfen “alan adı alanı” için “gizli” veya istediğiniz herhangi bir şeyi yazınız. Ve “açıklama” alanına gerçek alan adını yazabilirsiniz.

Açık artırmanın başlangıç fiyatı, minimum teklif tutarı.

Otomatik yükseltmenin değeri.
Örneğin. ₺10 teklif ediyorum ama başlangıç fiyatı ₺1. Bu durumda, benim ₺10 değil, benim ₺1 görüntülenecektir. Başka bir müşteri ₺2 teklif ederse, ayarladığım ₺10 ‘lik en yüksek teklife ulaşana kadar bahsimi (teklif değerine göre) otomatik olarak yükseltir.

Manuel teklifleri artırmak için minimum miktar.

Rezerv fiyatı, açık artırmanın başarılı bir şekilde sona erdirilmesi için ulaşılması gereken değerdir. Açık artırma sona erdiğinde teklif fiyatına hiçbir teklif ulaşmadıysa veya bu fiyatı aşmadıysa, açık artırma satılmadan sona erer.

Kullanıcılarınıza “Açık Artırma” türü bir ürün için “satın al” seçeneğini seçme olanağını sunabilirsiniz. Bu şekilde, mevcut açık artırmayı atlayarak ürünü sabit bir fiyata satın alabilirler.

Fazla mesai: sona ermeden önce yeni bir teklif kaydedilirse açık artırma süresini uzatmak için dakika sayısı.

Otomatik zamanlama: teklif içermeyen açık artırmayı otomatik olarak yeniden zamanlama zamanı.

Scroll to Top